Menu

Komplet liste

Administration, Udvalg og andre poster
Bestyrelse
Formand Mads Jakobsen Hansen 28306660 Formand@egif-fodbold.dk
Næstformand Keld Wesenberg Lyngsø  99556465  keld.wesenberg.lyngsoe@tdcadsl.dk 
Kasserer Flemming Nielsen 22835577 kasserer@egif-fodbold.dk
Seniorformand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
Ungdomsformand / Bestyrelsesmedlem Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
Suppleant Ubesat    
Suppleant Ubesat    
       
Aktivitetsudvalg
Formand Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
Næstformand / Tøjansvarlig Jesper Wagner 27214667 jesper.s.wagner@gmail.com
Medlem Sofie Prahl 27143313 Sofie@prahlerne.dk
Medlem Martin Thomsen 22816278 Martin@nellys.dk
Medlem Steen Rafn 40326751 sra@ibc.dk
Medlem Jan Monsen 61302087 moby@post.tele.dk
Medlem Kurt Malling 51672001 kurt0912@gmail.com
Medlem Katrine Adamsen 21131145 katrine.adamsen@fakta.dk
       
Sportsligt Udvalg
Formand Ubesat    
EGIF Skills / Fysisk Træner Benjamin Engberg 40282659 baengberg@gmail.com
EGIF Skills Træner Allan Pedersen 20608764 allan.h.pedersen@carlsberg.dk
EGIF Skills Træner Ruben Jensen 72149426 ceedme@gmail.com
EGIF Teknisk Træner Mini Jorge Pimenta 28259873 pimenta2902@gmail.com
       
EGIF Cup Udvalg
B&U Repræsentant Gitte Schouborg 22144994 g.schouborg@gmail.com
EGIF Cup medlem Jesper Wagner 27214667 jesper.s.wagner@gmail.com
       
Føtex Cup Udvalg
B&U Repræsentant Gitte Schouborg  22144994  g.schouborg@gmail.com
Føtex Cup medlem / Marketing Mads Jakobsen Hansen  28306660  Madsjh@hotmail.com
Føtex Cup medlem Ubesat    
       
Medlemskartotek
Formand Tina Wagner 61772712 medlem@egif-fodbold.dk
       
Seniorudvalg
Formand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
Udvalgs medlem Flemming Nielsen 22835577 flemming@egif.dk
       
Sponsorudvalg
Formand Ubesat    
       
Økonomiudvalg
Formand Simon Jarl Jacobsen 29720702 kasserer@egif-fodbold.dk
Udvalgs medlem      
Udvalgs medlem      
       
Klubhusudvalg
Formand Karsten Pedersen 28724038 1981knp@gmail.com
Udvalgs medlem      
       
Kunststofudvalg
Formand Keld Wesenberg Lyngsø 99556465 keld.wesenberg.lyngsoe@tdcadsl.dk
Udvalgs medlem Jan Østergaard 29925148 jan.oe.chr@gmail.com
       
Hjemmeside Ansvarlig
  Karsten Pedersen 28724038 web@egif-fodbold.dk
       
Øvrige kontakter
Bane- og rekvisit-ansvarlig Morten Gram 24815111 mg@deberventilation.dk
Dommerkontakt lokale dommere Kurt Madsen 20424341 Madsenprivat@gmail.com
DBU Jylland dommerpåsætter Svend Aage Hansen 40283729 sydoestjyskdommer@dbujylland.dk
Kampfordeler 11-mands Flemming Nielsen 22835577 flemming@egif.dk
Kampfordeler 3-, 5- og 8-mands Søren Frank 40734526 sren.frank@gmail.com
Kampfordeler indendørs Parathepan Jeevanandan (Predip) 60541289 Prazan-jee@hotmail.com